Velikonoční jarmark


11. dubna 2017

V dubnu si žáci pěveckého oddělení naší školy vystoupili na Třineckém velikonočním jarmarku. V době kdy se všichni těšili na Velikonoční svátky,  se naši žáci postarali i o hezký kulturní zážitek. Na pódiu před KD Trisia se  střídali se svým programem žáci Třineckých škol i jiné organizace. Naše škola okamžitě vzbudila pozornost známými melodiemi, které zazpívali žáci pěveckého oddělení. Vystoupení se jim skvěle podařilo a u  posluchačů navodili hezkou sváteční náladu. Úsměvy a potlesk zaslouženě patřil také panu učiteli Radku Morcinkovi, který vystoupení moderoval a suverénně se svými žáky na půl hodiny ovládl pódium. Zpívali: Graniová Karolína, Pindorová Zina, Psczolková Kristýna, Cieslar Jindřich, Požárová Nikol, Macurová Julia, Matušková Michaela a Bialoňová Ethel.

Děkujeme za vzornou reprezentaci školy.