Absolventský koncert 2017


27. dubna 2017

K nejvýznamnějším akcím školy již tradičně patří koncert absolventů. Je to slavnostní a důstojné ukončení dlouholetého studia žáků a zároveň vizitka kvalitní práce našich pedagogů.
V letošním roce jsme měli možnost shlédnout vystoupení absolventek ve hře na kytaru, na housle, slyšet hru na klavír a to nejen sólově, ale i na čtyři a dokonce na šest rukou. Jedním z obzvlášť dojímavým, ale zároveň i povznášejícím vystoupením byla hra na klavír nevidomé žákyně Pavly Folwarczné za třídy paní učitelky Hany Hankeové. Na klavír dále zahráli Marcel Lačík ze třídy paní učitelky Daniely Bartulcové, Tereza Kunzová za třídy paní učitelky Danuše Palowské, Gabriela Brudná a Juliana Turoňová ze třídy MgA. Zuzany Tlolkové a Tereza Kropová ze třídy paní učitelky Dagmar Tlolkové. Kytaru reprezentovala Karolína Czepczorová ze třídy pana učitele Iva Strumienského, na housle hrála Marie Vrabelová ze třídy pana učitele Gerharda Tlolky.
Všichni absolventi zahráli moc hezky a spolehlivě a tak měli jak oni tak jejich rodiče i učitelé radost z tohoto skvělého koncertu. 

PřílohaVelikost
Absolventský koncert 2017 - program.pdf1.43 MB