Regionální pěvecká soutěž Poupátko 2018


Zpěváci z naší školy zase zpívají a vyhrávají. Ve dnech 9. - 11. 5 se několik žáků z pěvecké třídy p. uč. Morcinka Radka zúčastnilo pěvecké soutěže Rozvíjej se Poupátko 2018. V této dvoukolové soutěži postupují zpěváci skrze regionální kolo ( región Třinecko, Jablunkovsko, Stonávka ) do finále, kde se utkají ti nejlepší z nejlepších. Z naší školy se zúčastnilo celkem šest žáků: Jakub Hota (VII. kat  s postupem do finále), Nikol Bialoňová ( 1. místo v VI. kat. s postupem), Brezňáková Marie (2. místo v VI. kat. s postupem), Zina Pindorová (3. místo v VI. kat bez postupu), Cieslar Jindřich (3. místo v IV. kat. s postupem), Pszczolková Kristýna (2. místo ve IV. kat. s postupem). Všem výhercům gratulujeme a budeme se těšit na finále, které se koná 19. 5. v 15:00 v DDM Třinec.