Rozvrh hodin kolektivních předmětů pro školní rok 2019/2020


Nauka o hudbě (1. - 5. ročník) - TŘINEC
odloučené pracoviště SZUŠ - Beskydská 1140 (na Obchodní akademii)

 
Úterý, učebna č. 1 (2.patro) Vyučující:Bc. Sabina Vacková
1. ročník - A   13:40 – 14:25
2. ročník - A   14:30 – 15:15
3. ročník - A   15:30 – 16:15
4. ročník - A   16:20 – 17:05
5. ročník - A   17:10 – 17:55

Čtvrtek, učebna č. 1 (2.patro) Vyučující: Bc. Sabina Vacková
1. ročník - B   13:40 – 14:25
2. ročník - B   14:30 – 15:15
4. ročník - B   15:30 – 16:15
3. ročník - B   16:20 – 17:05
5. ročník - B   17:10 – 17:55
 
Rozdělení žáků do skupinek A, B naleznete v příloze, na nástěnkách školy, nebo u učitelů žáků.

 

Přípravná hudební výchova (PS/A) - TŘINEC

hlavní budova SZUŠ - Slezská 773 (budova u školního hřiště ZŠ Slezská)

Úterý, učebna č. 5 (levý vchod) Vyučující: Mgr. Labajová Radka
PS/A - sk.C   14:30 – 15:15
 
odloučené pracoviště SZUŠ - Beskydská 1140 (na Obchodní akademii)
Středa, učebna č. 1 (2.patro)  Vyučující: Mgr. Petra Lipowská
PS/A - sk.A  - 14:00 – 14:45
PS/A - sk.B  - 14:50 – 15:35
 

 

Nauka o hudbě (1. - 5. ročník) a Přípravná hudební výchova (PS/A) - VENDRYNĚ

Základní škola Vendryně

Středa, učebna 5.A,  Vyučující:Bc. Sabina Vacková
PS/A -               13:15 – 14:00
1. + 2. ročník - 14:00 – 14:45
3. + 4.  ročník - 14:50 – 15:35
5. ročník -         16:30 – 17:15

 

Umění interpretace (4. - 7. ročník I.stupně a 1.-4. ročník II.stupně) - VENDRYNĚ

Základní škola Vendryně
Středa, učebna 5.A, Vyučující:Bc. Sabina Vacková
4.roč. a výš + II.st. - 15:40 – 16:25

 


 

Umění muzikálu a Muzikálová praxe,

odloučené pracoviště SZUŠ - Beskydská 1140 (na Obchodní akademii)

Čtvrtek, učebna č. 3 (2.patro) Vyučující: Marcela Konvičková Dis.
4. ročníky a výš -  16:20 – 17:05


 

Skupinový zpěv

odloučené pracoviště SZUŠ - Beskydská 1140 (na Obchodní akademii)

Středa, učebna č. 1 (2.patro) Vyučující: BcA. Radek Morcinek
4. ročníky a výš - 17:30 – 18:15


 

Kapely

hlavní budova SZUŠ - Slezská 773 (u školního hřiště)

 
úterý, učebna č. 6  Vyučující: Filip Macura Dis.
4. ročníky a výš - 17:00 – 18:30

čtvrtek, učebna č. 6  Vyučující: Bc. Denis Khabibullin
4. ročníky a výš - 16:20 – 17:05

PřílohaVelikost
Skupinky - nauky Třinec 2019-2020.pdf489.91 KB