ROZVRH HODIN KOLEKTIVNÍCH PŘEDMĚTŮ


 

ROZVRH HODIN KOLEKTIVNÍCH PŘEDMĚTŮ - Třinec

HUDEBNÍ NAUKA - Vyučující:  Mgr. Taťána Nogová
odloučené pracoviště SZUŠ - Beskydská 1140, Třinec (na Obchodní akademii)

Úterý, učebna č. 1 (2.patro) 
HN 1.A 13:40-14:25
HN 2.A 14:30-15:15
HN 3.A 15:35-16:20
HN 4.A 16:25-17:10
HN 5.A 17:15-18:00
Čtvrtek, učebna č. 1 (2.patro)
HN 1.B 13:40-14:25
HN 2.B 14:30-15:15
HN 4.B 15:35-16:20
HN 3.B 16:25-17:10
HN 5.B 17:15-18:00
PŘÍPRAVNÁ HUDEBNÍ VÝCHOVA (PS/A) - Vyučující: Mgr. Petra Lipowská
odloučené pracoviště SZUŠ - Beskydská 1140, Třinec (na Obchodní akademii)
středa, učebna č. 1 (2.patro) - PS/A - 14:45 – 15:30
 
UMĚNÍ MUZIKÁLU (4. ročníky a výš) - vyučující: BcA. Marcela Konvičková
odloučené pracoviště SZUŠ - Beskydská 1140, Třinec (na Obchodní akademii)
čtvrtek, učebna č. 3 (2.patro) -  16:25 – 17:10

UMĚNÍ INTERPRETACE (4. ročníky a výš) - vyučující: Mgr. Taťána Nogová
odloučené pracoviště SZUŠ - Beskydská 1140, Třinec (na Obchodní akademii)
pondělí, učebna č. 1 (2.patro)  -  16:25 – 17:10

UMĚNÍ IMPROVIZACE (4. ročníky a výš) - vyučující: Ing. Macura Filip
hlavní budova SZUŠ - Slezská 773, Třinec (u školního hřiště)
úterý, učebna č. 5  -  18:00 – 18:45

KAPELY (Umění souhry) (4. ročníky a výš)
hlavní budova SZUŠ - Slezská 773, Třinec (u školního hřiště)
Vyučující: Pak Josef
úterý učebna č. 6   -  18:15 – 19:00
Vyučující: Bc. Denis Khabibullin
čtvrtek, učebna č. 6   - 17:15 – 18:00
 
SBOROVÝ ZPĚV (4. ročníky a výš) - vyučující: BcA. Morcinek Radek
odloučené pracoviště SZUŠ - Beskydská 1140, Třinec (na Obchodní akademii)
pátek (lichý týden), učebna č. 4  - 15:35 – 17:10
 

ROZVRH HODIN KOLEKTIVNÍCH PŘEDMĚTŮ - Vendryně


HUDEBNÍ NAUKA – Vendryně - vyučující: Mgr. Taťána Nogová
Základní škola Vendryně
středa, třída 5.A
PHV, 1. ročník         13:00-13:45         
2. ročník                  13:50-14:35
3., 4., 5. ročník        14:40-15:25

UMĚNÍ INTERPRETACE – Vendryně (4. ročníky a výš) - vyučující: Mgr. Taťána Nogová
Základní škola Vendryně
středa, třída 5.A -    15:30-16:15